top of page

HAKKIMIZDA

Yüksek kalitede dermokozmetik bakım ürünlerini, tüketiciyle buluşturmak amacıyla 2018 yılında %100 yerli sermaye ile kurulan Fer Kozmetik, en yenilikçi ürün yelpazesi ve doğa dostu teknolojiyi müşterilerimize sunmayı hedefliyoruz.

T.C. Sağlık Bakanlığı, FDA (U.S. Food and Drug Administration) ve Avrupa Birliği Kozmetik Ajansının ilgili yönetmelik ve kılavuzlarına göre uygun kriterlerde çevreye bıraktığımız etkiyi azaltıp, parçası olduğumuz toplumu daha iyiye ulaştırmak için gelişmeyi sürdürüyoruz.

 

Yenilenebilir teknoloji ile üretilen ürünlerimiz, sürdürülebilir ambalajlar kullanılarak müşterilerimizin beklenti ve memnuniyetini artırmak için üretmeye devam ediyoruz.

 

Bünyemizdeki aktif markalarımız  “NEW ESSENTIALS”, “BABYMED”, “SUNBLOCK”, “GLOOOW”, “DAY JUST” ve “ME THE BEAUTY” ile her geçen gün ihracat ağımızı genişletiyor ve uluslararası alanda marka bilinirliğimizi artırmaya devam ediyoruz.

 

Hammaddeden başlayarak bitmiş ürüne kadar, tüm ürünlerimizin Ar-Ge ve üretim çalışmalarını bünyemizdeki üretim tesisi ve laboratuvarlarımızda alanında uzman ekip arkadaşlarımızda geliştirmeyi sürdürüyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Kozmetik ve Dermokozmetik taleplerini çok sık takip ederek, güzellik ve dermokozmetik ihtiyaçlarını giderebilmek için ürün katoloğumuza sürekli yeniliyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Ürünlerin müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek kalitede olması, siparişlerin kolay oluşturulması, teslimatın sağlam ve hızlı olması, sipariş sonrasında müşteriler ile bağlantıyı koruyup geri dönüşleri alıp bu geri dönüşler doğrultusunda memnuniyeti sağlamak ve gelişmek.

Kaliteli ve Güvenilir

Ürünlerimizin içeriğini sağlayan bitkisel ürünler tamamen hijyenik laboratuvar ortamında özleri alınarak birleştirilir. Kanserojen maddeler barındırmadan üretiyoruz.

Profesyonel Kadro

Fer Kozmetik bünyesinde çalışan bütün personeller kendi alanlarında uzman olması daha kaliteli hizmetin öncüsü olmaktadır. Mutlu personel mutlu müşteri felsefesini kendine benimseyen Fer Kozmetik sektörde büyümesi ile beraber istihdam sağlamaya devam ediyor

Tamamen Bitkisel

Doğada bulunan bitkilerin her biri bir amaca hizmet ettiğinin farkındayız. Ar-Ge çalışmalarımızı bu doğrultuda yapıp, kimyasal ürünleri kullanmıyoruz.

Ödüllü Teknolojileri Kullanıyoruz

Fer Kozmetik cilt bakımında sıradan teknoloji kullanarak ilerlemekten yana değildir. Soğuk sıkım yağlar, bitkisel yağlar kullanmaktan ziyade ürünlerinde yağların içinde asıl ciltte görev alan aktifleri hedeflemektedir. Bitki Kök Hücre Teknolojisi 2018 yılında aldığı ödüller ile zaten dünyada kendini kanıtlamış ve halen geliştirilmekte olan bir teknolojidir. Bu yüzden bu en ileri teknolojiyi ürünlerinde kullanarak rakiplerinden ciddi anlamda ayrılmaktadır.

bottom of page